Герб школи

Прапор школи

Зелений колір фону прапора символізує природу і молодість. Це ознака дитинства, юності, мрій, надії. Зелений колір є «мостом» між двома протилежними кольорами веселкового спектру гарячим червоним і холодним синім, а тому виступає кольором надії на злагоду, мир і спокій.

Жовта і блакитна лінії – це символи руху. Лінія – це безкінечна множина точок і конкретний напрям руху. Уособлює рух «Від…» і «До…», від минулого через нинішнє до майбутнього.

Трикутник – це символ творчості, триєдиної суті світу, нерозривної тріади «Людина – Земля - Небо». Його жовтий колір – це символ тепла, радощів і поваги. Це колір золота і стиглого колоса через які він уособлює Сонячне світло. Також жовтий колір є символом осені і початку навчального року.

Гімн школи

Як прекрасний промінь сонця вранішній зійде,

Він шлях у школу нашу прокладе.

Красою, мудрістю і гомоном ідей

Наповниться вона на цілий день!

Приспів:

Віват, віват, віват! Віват, фортеця знань!

Прийми уклін наш до землі і безліч побажань

Віват, скарбниця чистоти, віват, життя основа,

Ти наче пісня з висоти, душі і долі колискова.